Betaal met creditcard, overschrijving of op rekening
Beschrijving
Extra legborden worden per stuk verkocht.
Breid uw roldeurkast als set uit met één of meer extra legborden
Klantgarantie : 10 jaar
Max. belasting per legbord (kg) : 60
Milieu- en/of sociale voordelen
Deze verpakking is geheel of gedeeltelijk gerecycled. Dit betekent dat het is gemaakt van materialen die afkomstig zijn van recyclingketens (raadpleeg de technische kenmerken voor meer informatie). Deze verpakking is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens. Dit product is geheel of gedeeltelijk gerecycled. Dit betekent dat het is gemaakt van materialen die afkomstig zijn van recyclingketens (raadpleeg de technische kenmerken voor meer informatie). Dit product is voor 100% recyclebaar. Dit betekent dat alle bestanddelen aan het einde van hun levensduur afzonderlijk kunnen worden gerecycled via specifieke recyclingketens.
Specificaties
Productinformatie
Productnaam
Extra legbord voor roldeurkast als set - Manutan Expert
Merk
Manutan Expert
Verpakking
Per stuk
Technische specificaties
Totale diepte (cm)
35.1 cm
Kleur
Zwart
Max. belasting per legbord (kg)
60 kg
RAL
9005
Geschikt voor
Roldeurkast
Recyclebare verpakking
Ja - 100%
Klantgarantie
10 jaar
30-Reprise 1 pour 1
No
Gerecyclede verpakkingen (%)
100 %
Recyclebaar product
Ja - 100%
Type accessoire
Legbord
Gerecycled product (%)
20 %
Materiaal
Staal
Geleverd gemonteerd
nee
Documentatie
Selecteer je product om de beschikbare documenten te tonen
Onze beoordelingen zijn echt en betrouwbaar. Klik hier voor meer informatie over onze verificatie- en controleprocedures.
Of zoek je naar?
x
Inactivity Warning Dialogx
Je bent al enige tijd niet actief op de webshop. Jouw sessie zal zometeen verlopen. Klik op OK om jouw sessie met 2.147 minuten te verlengen.